PROJECT MANAGER

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne zgodne z planem rozwoju
  • Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Efektywną organizację pracy w projektach

Główne zadania na stanowisku:

  • Udział w planowaniu i projektowaniu nowych rozwiązań systemowych
  • Koordynowanie prac związanych z realizacją projektów
  •  Negocjacje i egzekwowanie umów wykonawczych
  • Odpowiedzialność za budowę i koordynowanie prac działu IT
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie usług technicznych
  • Sporządzanie harmonogramów, bieżących zestawień prac i raportów

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w projektach IT
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, umiejętność priorytetyzacji, proaktywne
  • podejście do realizowanych zadań
  • Umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym (doświadczenie w zarządzaniu budżetem, zmianami oraz ryzykiem)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień
  • Systematyczność, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikacja w obszarze zarządzania projektami

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij nam swoje CV praca@summ-it.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W przesyłanych CV i listach motywacyjnych prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.