O nas

Misja

“To be like a Tenzing Norgay, be sure that our customer achieves a summit.”

“Jak Tenzing Norgay, chcemy być pewni, że nasz klient osiągnie szczyt.”
Kim był Tenzing Norgay.

 

Wizja

Poprzez wiedzę i doświadczenia, budujemy zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach.

Wartości firmy summ-it

 

Wszystkim działaniom w naszej firmie przyświecają trzy złote zasady, które łączą w sobie indywidualizmem każdego z nas z profesjonalizmem potrzebnym w pracy zespołowej, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, ale bardzo ważne dla nas jest, aby tworzyć zespół, który potrafi się identyfikować z wyznaczonymi przez nas wartościami. Za wartości priorytetowe w naszej firmie uznane zostały:

Odpowiedzialność za powierzone zadania

Od naszych pracowników oczekujemy umiejętności ponoszenia odpowiedzialności za powierzone zadania. Rozumiemy to jako wykonywanie swoich obowiązków możliwie jak najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy realizowanych przez nas projektów spełniał oczekiwania naszych klientów. Cenimy rzetelność w wykonywaniu zadań oraz uczciwość i efektywne komunikowanie się.

 Transparentność

Transparentność w naszym przypadku oznacza jasność w działaniach, jakie prowadzi nasz cały zespół. W firmie summ-it wszyscy jasno wspólnie omawiamy prowadzone przez nas zadania oraz projekty. Ułatwia to współpracę oraz buduje dobre relacje pomiędzy naszymi współpracownikami, a także stwarza gwarancję, że przeprowadzane projekty są bezpieczne w ich rękach i docierają do klientów w jak najlepszej jakości. Bardzo cenimy sobie taki rodzaj współpracy i przynosi nam ona wiele sukcesów.

Rozwój własny

Rozwój firmy nie jest możliwy bez indywidualnego rozwoju każdego z naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że rozwój osobisty kształtuje każdego człowieka, co może zostać wykorzystane w jego karierze zawodowej. Samodoskonalenie można jednak rozumieć w różnoraki sposób. Mogą to być dodatkowe lekcje języka obcego, kursy, szkolenia, czy warsztaty. Na rozwój własny ma wpływ też o wiele mniej oczywistych czynników. Mogą to być ludzie, których spotykamy, inspirujące książki, sztuka obejrzana w teatrze, podróże i wiele, wiele innych. To od nas zależy, czy czerpiemy z nich to, co najlepsze. Należy pamiętać, że najważniejszy wpływ na nasze życie mamy sami. Warto się rozwijać!

Wojciech Wencel
Prezes Zarządu, General Manager

Absolwent studiów Executive MBA Aalto w Helsinkach, oraz Studiów z Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym i technicznych na Politechnice Poznańskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach międzynarodowych. Pełnił między innymi funkcje Service i Project Managera. Zarządzał zmianą oraz implementacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT. W swojej karierze był odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań dla organizacji z sektorów produkcji, bankowości, retail oraz public. Zarządzał serwisem 9500 baz danych rozproszonych na całym świecie.

Dla Wojciecha nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie podejmuje nawet te wyzwania, które pozornie wydają są nie do zrealizowania. W pracy zawsze daje z siebie 100%.

 

summ-it

Historia firmy

 

Firma summ-it powstała w roku 2011, jako jednoosobowa działalność gospodarcza summ-it Wojciech Wencel. Pięć lat później działalność ta została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem, jak i prezesem zarządu firmy jest Wojciech Wencel. Współzałożycielem firmy summ-it jest Rafał Chomicz, który pełni rolę Delivery Managera.

Zespół summ-it od momentu powstania firmy sukcesywnie się powiększa, a firma może szczycić się realizacją projektów dla firm polskich jak i zagranicznych. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, natomiast od 2015 roku partnerem Oracle. Rok 2016 przyniósł natomiast partnerstwo z firmą Qnap.

Pracownicy summ-it biorą udział w rozmaitych konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także stale udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom. W rezultacie zyskują doświadczenia potwierdzone certyfikatami.

Od marca 2015 do lutego 2018 roku siedziba firmy znajdowała się w budynku Nobel Tower przy ulicy Dąbrowskiego 77 w Poznaniu.

Obecnie firma mieści się przy ulicy Głogowskiej 31/33 w Poznaniu, w budynku Poznań Business Center.

Plany na przyszłość

 

W najbliższej przyszłości summ-it planuje rozszerzać zasięg swoich działań o kolejnych klientów w kraju oraz za granicą. Zamierza to osiągnąć świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, które zaspokajać chcemy poprzez innowacyjne rozwiązania techniczne. Celem na najbliższe lata jest zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki w środowisku IT.

“To be like a Tenzing Norgay, be sure that our customer achieves a summit.”

“Jak Tenzing Norgay, chcemy być pewni, że nasz klient osiągnie szczyt.”

Aktualności

Lip 02
Wojciech Wencel w "Computerwor...
1 0 1

W najnowszym wydaniu „Computerworld TOP200”, pojawił się komentarz ekspercki nt. trendów Business Intelligence,…...

Czytaj dalej
Lip 01
Partnerstwo z Collegium Da Vin...
1 0 1

Z radością informujemy, że w ramach partnerstwa z Collegium Da Vinci, uczelnią wyższą z…...

Czytaj dalej

Opinie naszych klientów

Masz pytania? Chcesz nawiązać z nami współpracę?
info@summ-it.pl napisz do nas